wtorek, 7 sierpnia 2012

NIVEA VISAGE Pure Effect

Hello!

Dziś mam dla Was produkty marki NIVEA VISAGE Pure Effect. Są to kosmetyki dla młodej cery, która ma skłonności do błyszczenia się.

Co mówi producent:
NIVEA VISAGE Pure Effect to skuteczna linia produktów do pielęgnacji skóry, która stworzona została aby zdobyć kontrolę nad cerą trądzikową. Linia ta odblokowuje zatkane pory, zwalcza niedoskonałości i zapobiega powstawaniu nowych. Utrzymuje naturalną równowagę skóry i zapewnia jej nawilżenie, sprawiając, że natychmiast zyskuje lepszy wygląd.

Kilka słów ode mnie na temat produktów:
Pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo ładne, funkcjonalne opakowania. Zapach również jest przyjemny. Wszystkie produkty pachną jednakowo. Stosuję je codziennie od kilku miesięcy i widzę pierwsze efekty.
Żel świetnie oczyszcza twarz, sprawia, że skóra jest napięta i gładka. Jedyne co mnie martwi to brak dozownika, który pozwoliłby na łatwiejsze wydostanie się produktu. Tonik odświeża cerę oraz likwiduje nadmiar sebum, zmywa także resztki makijażu. Krem doskonale nawilża cerę, pomimo tego, że jego głównym zadaniem jest zmatowienie błyszczącej się cery. Szybko się wchłania oraz jest bardzo lekki.

Podsumowując są to bardzo dobre kosmetyki dla osób, które nie mają problemów z trądzikiem. Ta linia jest delikatna, ale wystarczająca by chociaż w połowie zahamować proces błyszczenia się cery pamiętając o tym, żeby nawilżać skórę. Jeśli będziemy używały kosmetyków, które nie nawilżają cery, to skóra będzie produkowała jeszcze więcej sebum, ponieważ będzie przeciwdziałała naszym działaniom. Za niewielkie pieniążki możemy mieć zestaw, który z pewnością będzie odpowiedni dla nas i dla naszej cery :)