poniedziałek, 1 czerwca 2015

Poznań-gdzie warto nocować i dobrze zjeść?

Hi.
Ostatni weekend maja spędziliśmy w Poznaniu. Pogoda dopisała, więc jedyne co pozostało to świetna zabawa i dobre jedzenie.

'Sleep in Hostel & Apartments jest zlokalizowany na Starym Rynku, w samym centrum wyjątkowego miasta Poznania. Nocleg w wygodnych wnętrzach hostelu oraz luksusowych apartamentach w designerskim wystroju, a to w najbliższym otoczeniu centrum i przy Starym Rynku w Poznaniu. Hostel udowadnia, że hostele mogą być wyjątkowym miejscem, w którym każdy może poczuć się dobrze, komfortowo i prawdziwie wypocząć w samym centrum Poznania.'


Chyba lepiej tego nie można było ująć. Sam hotel zachwycił nas komfortem i wysokim poziomem. Widok z okna na poznański rynek i ratusz skradł nasze serca od pierwszego wejrzenia. Przeszklona łazienka, wygodne łóżka, dostęp do TV i WiFi, codzienne śniadania i całodobowy dostęp do kuchni to jedne z niewielu atrakcji, które zapewnił nam Sleep In Hostel & Apartments.
Mieliśmy okazję wypoczywać w 2-osobowym pokoju Deluxe (zdjęcie poniżej).
Czekał na nas zestaw powitalny, przewodniki i mapy Poznania. 
Obsługa Hotelu bardzo pomocna i miła. 
Hotel wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty i drobne AGD (suszarka, żelazko, deska do prasowania).
Z czystym sumieniem 11/10. Bez dwóch zdań polecamy i odwiedzimy ponownie :)


zdjęcia zapożyczone ze strony sleepinhostel.pl/


 RESTAURACJE
Odwiedziliśmy wiele miejsc, w których można było dobrze i smacznie zjeść. Poznań zaskoczył nas różnorodnością i obsługą na wysokim poziomie. Poniżej kilka miejsc, w których byliśmy i które polecamy.

oraz Restauracja Rynek 85, Mamma Mia.